Bazagmin.pl

Powiat Łódź

Aktualności

XIII Spotkania rodzin muzykujących.

Aktualności | 2010-07-20 | Publikujący: Urząd Miejski w Złoczew

W niedzielę 18 lipca już po raz XIII Złoczew rozbrzmiewał muzyką "w rytmach" rodzinnych. Dla Złoczewskiej publiczności wystapiły Rodzina Klubów ze Złoczewa, Rodzina Bednarków ze Szczawna, Rodzina Wojtysiaków z Dąbrowy, Rodzina Królewiczów ze Stolca, Rodzina Krawczyków ze Złoczewa.  Jednakże to gwiazda wieczoru zgromadziła największą publiczność, której nie przeszkadzał nawet ulewny deszcz. Cygańska rodzina Don - Vasyl i jego piękne tancerki, porwali publiczność, rytmem, tańcem i kolorem. Charyzma zespołu wynagrodziła całodzienne czekanie i przemoczenie nawet tym widzom, którzy pokonali prawie 100 km, żeby posłuchać i zobaczyć  Don - Vasyla.

W przerwach miedzy występami uczestnicy festynu korzystali z dobrodziejstw gastronomii i wesołego miasteczka,a dzieciakom największą frajdę sprawiały przejażdzki na kucykach i quadach.

Gośćmi imprezy byli przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania "Szlakiem Sieradzkiej E-ski", którzy stworzyli dla uczestników okazję do zdobycia efektownych nagród, wystarczyło tylko wykazać się znajmością wiedzy o naszym LGD i mieć szczęscie w losowaniu.   Tym szcześciem mogły cieszyć się Panie Iwona Mrowińska  - która wygrała rower,  aparat fotograficzny Pani Sylwia Wrzosek a Pani  Marysia Garłowska  - mp3.  My natomiast cieszymy się, że wśród mieszkańców Gminy Złoczew jest taka duża wiedza na temat Lokalnej Grupy Działania.

Zdjęcia

Herbarz gminny