Bazagmin.pl

Agroturystyka

GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

GOSPODARSTWO RYBACKO - AGROTURYSTYCZNE
Violetta i Sławomir
Winieccy
Rybowo 35
62 - 130 Gołańcz
tel/fax (067) 26 - 15 - 393
tel. kom. 608 - 57 - 56 - 48; 693 - 59 - 02 - 98
email winiecki.slawomir@neostrada.pl

Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne, położone w Rybowie nad jeziorem, przy drodze powiatowej.
Gospodarstwo oferuje swoim gościom trzy pokoje dwuosobowe i jeden pokój trzyosobowy z osobnym wejściem i łazienką stanowiący oddzielne mieszkanie. Do dyspozycji gości jest wspólna kuchnia, duży hall, TV. Gospodarstwo położone jest na terenie parku krajobrazowego nad jeziorem rybowskim. Drugie jezioro należące do gospodarstwa oddalone jest o 5 km i znajduje się w Pawłowie Żońskim. Na obu można łowić wspaniałe ryby. Właściciele gospodarstwa zapraszają zapalonych wędkarzy i nie tylko z rodzinami. Pobliskie tereny są doskonałym miejscem do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Obok znajduje się boisko do siatkówki, istnieje możliwość zakupu świeżej ryby rozpalenia ogniska i urządzenia grilla. Zapewniamy możliwość wypoczynku 365 dni w roku.

 

   

     

 

 


Maria Jolanta i Paweł
Maryniewscy
Morakówko 8
62 - 130 Gołańcz
tel. (067) 26 - 15 - 199

Na gości czeka całoroczna kwatera, jeden pokój czteroosobowy z całodziennym wyżywieniem. Gospodarstwo leży w cichej i spokojnej wsi. W trakcie pobytu można zapoznać się z produkcją rolniczą, mieć kontakt ze zwierzętami gospodarskimi, egzotycznymi ptaszkami oraz wziąć udział w polowaniu. W okolicy istnieją doskonałe warunki do uprawaiania turystyki pieszej, konnej i rowerowej. Można rozpalić grill, czy ognisko, zwiedzić miejscowe zabytki, budowle sakralne czy udać się szlakiem Cystersów. Gospodarze gwarantują smaczne jadło i miły wypoczynek.

 


Anna i Jerzy
Radke
Jeziorki 9
62 - 130 Gołańcz
tel. (067) 26 - 15 - 606

Na miłych gości czeka gospodarstwo położone w malowniczej okolicy otoczonej lasami, które obfitują w grzyby, jagody i maliny. Można tu przetwarzać zebrane jagody i runo leśne. Gospodarstwo oferuje 1 pokój czteroosobowy z całodziennym wyżywieniem przez cały rok. Można tu łowić ryby w stawie, urządzić wycieczki rowerowe. W sąsiedztwie warto zobaczyć skansen, zabytkowy kościół w pobliskiej wsi oraz pojechać szlakiem cystersów. Można rozpalić ognisko, zapoznać się z produkcją rolniczą, mieć wspaniały konytakt ze zwierzętami. Gospodarstwo gwarantuje miły wypoczynek, wspaniałą atmosferę, dobre ekologiczne wyżywnienie.