Bazagmin.pl

Inwestycje

Tereny pod budownictwo jednorodzinne


2 działki w Borównie o łącznej powierzchni 0,50 ha

 

Tereny inwestycyjne - przemysł, rzemiosło, usługi

Działki przy ul. Kolejowej w Czarnym Borze o łącznej powierzchni 3,84 ha:
- dz. Nr 320/1- 1,83 ha;
- dz. Nr 318- 1,52 ha;
- dz. Nr 316- 0,49 ha.

 

Działka przy ul. Kamiennogórskiej

Działka przy ul. Kamiennogórskiej o powierzchni 28.891 m2, z przeznaczeniem pod budownictwo przemysłowe, usługowo-handlowe i mieszkaniowe. Działka położona przy trasie z Wałbrzycha do Kamiennej Góry. Własność Gminy Czarny Bór.

 

Działka przy ul. Kamiennogórskiej

 

Tereny pod budowę pola namiotowego i obiektów hotelowo-gastronomicznych na terenie Zalewu w Grzędach.

Tereny o powierzchni około 8 ha pod budowę pola namiotowego i obiektów hotelowo-gastronomicznych. Teren nieuzbrojony. Własność Gminy Czarny Bór.
Budowa bazy noclegowo-żywieniowej jest jednym z warunków podniesienia atrakcyjności kąpieliska w Grzędach. Stwarza także możliwość wykorzystywania go w okresie zimowym poprzez uruchomienie lodowiska oraz tras biegowych na otaczających zalew stokach gór.
Teren bardzo atrakcyjny. Lasy świerkowe, góry, cisza, spokój, duża odległość od miasta i ruchliwych tras, świeże powietrze, grzyby, maliny oraz zalew stwarzają bardzo dobre warunki do wypoczynku nie tylko w weekendy, ale przez okres wakacji, urlopów wypoczynkowych i ferii.
Bliskość od przejść granicznych w Golińsku (12 km) oraz przejścia granicznego w Lubawce sprawia, że teren jest bardzo atrakcyjny również dla turystów z Czech i Niemiec (15 km).

 

Okolice Zalewu w Grzędach