Bazagmin.pl

BIP JST

Opis produktu

Biuletyn Informacji Publicznej

dla

Jednostek Samorządu Terytorialnego

 

 

 

Firma Bazagmin.pl Sp. z o.o. jest doświadczonym liderem na rynku usług informatycznych w zakresie obsługi sektora administracji publicznej. Naszym głównym produktem jest:


„Biuletyn Informacji Publicznej"


cieszący się szeroką popularnością wśród jednostek samorządowych, jednostek oświatowych, firm oraz innych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia stron podmiotowych BIP.


Opracowany przez naszą firmę serwis BIP jest wzorcowym przykładem strony podmiotowej BIP opracowanym zgodnie z wymogami ustawy o dostępie do informacji publicznej. Pod względem technicznym oferowana przez nas usługa spełnia wszystkie wymagania techniczne wymienione w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 11 października 2005r. (Dz.U. Nr 212, poz.1766).


Dzięki naszym usługą mogą Państwo w prosty i bezpieczny sposób wywiązywać się ze swoich zadań i obowiązków wobec organów nadrzędnych, a przede wszystkim zapewnić mieszkańcom łatwy i szybki dostęp do publikowanych informacji.


Kilkuletnia współpraca z JST zaowocowała, że świadczone przez naszą firmę usługi poza spełnianiem wymogów formalnych i prawnych zapewniają jednocześnie wszelkie udogodnienia dla osób redagujących strony podmiotowe BIP. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych klientów co umożliwia nieustanny rozwój naszych usług.

 


Proponujemy prosty i profesjonalny BIP:

 

* spełnia aktualne wymogi techniczne i prawne,
* łatwa nawigacja w serwisie,
* ergonomia obsługi serwisu,
* zaawansowana wyszukiwarka zapewniająca wyszukiwanie dokumentów m.in. po sygnaturze akt,
* możliwość podziału pracy na poszczególne osoby przez nadanie uprawnień poszczególnym redaktorom,
* nieograniczone możliwości rozbudowy strony poprzez CMS,
* powiązanie publikowanych informacji z określonymi organami i komisjami,
* publikacja przetargów i ofert inwestycyjnych udostępniana jest automatycznie w internecie w miejscu o dużej liczbie osób odwiedzających i poszukujących inwestycji w całym kraju w „Bazagmin.pl Polski Portal Samorządów Lokalnych",
* publikowane aktualności oraz komunikaty automatycznie udostępniane są w internecie w „Bazagmin.pl Polski Portal Samorządów Lokalnych", wszystkie osoby zainteresowane wydarzeniami z danego regionu otrzymują szybki dostęp do informacji,
* możliwość utożsamiania serwisu z danym regionem poprzez samodzielną zmianę kolorystyki oraz dodawanie elementów graficznych,
* gwarancja bezpłatnych zmian serwisu w celu przystosowania do zmieniających się przepisów,
* instrukcja obsługi Panelu Użytkownika w formie opisów widoku stron,
* instrukcja obsługi dla internautów.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wypełnij formularz.