Bazagmin.pl

Bazagmin

FAQ

Dlaczego warto z nami współpracować?
"Polski Portal Samorządów Lokalnych Bazagmin.pl" jest nowoczesną firmą wykorzystującą najnowsze rozwiązania technologiczne w budowaniu społeczeństwa informatycznego na szczeblu gmin. Dajemy do Państwa dyspozycji najwyższej jakości systemy informatyczne, dzięki którym funkcjonowanie urzędów gmin, utrzymywanie kontaktów pomiędzy pracownikami oraz ich promocja będą łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdy z działaczy samorządowych będzie mógł wyeksponować swoja sylwetkę oraz ukazywać swoje dokonania na rzecz społeczności lokalnej. Dla mieszkańców JST to doskonałe źródło wiedzy na temat miejsca ich zamieszkania, a także łatwego dostępu do wszelkich informacji płynących z gminy.W jaki sposób integrujemy społeczności lokalne?
Dzięki rozwojowi sieci Internet oraz autorskiemu oprogramowaniu umożliwiamy pracownikom JST oraz ich jednostką podległym dostęp do specjalnego systemu komunikacji wewnętrznej. System ten umożliwia wszystkim pracownikom danej JST znajdującej się w Bazie Gmin do ułatwienia komunikacji i szybszego przepływu informacji pomiędzy pracownikami gminy i jej jednostkami podległymi. Ponadto, Baza Gmin współpracuje z innymi serwisami internetowymi, dzięki, którym może rozwijać społeczności lokalne także poza strukturami JST.Jakie mamy plany na przyszłość?

Bazagmin.pl Sp. z o.o. jest liczącym się podmiotem na rynku usług informatycznych obsługującym JST. Działa od 2002 r. i od początku istnienia umacnia swoją pozycję wdrażając coraz to śmielsze i nowocześniejsze rozwiązania dla samorządów gminnych. Uruchomienie nowego serwisu w Internecie w postaci portalu dla samorządów lokalnych z nowoczesnymi modułami nawigacji oraz prezentacjami gmin świadczy o dojrzałym patrzeniu w przyszłość. Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań Baza Gmin dąży do integracji społeczności lokalnej łącząc swoją działalność z innymi serwisami oraz własnymi pomysłami. Wszystkie projekty doskonale nadają się do budowy społeczeństwa informatycznego i wysokiej jakości świadczonych usług. Potencjał firmy dostrzegają także inni, którzy chętnie nawiązują współprace z Bazą Gmin i wpływają na rozwój i promocje samorządów lokalnych oraz działalność społecznie użyteczną.